Rekrutacja

Jak zapewne wiecie (albo i nie :P), prowadzimy nabór do koła. Na dzień dzisiejszy zachęcamy wszystkich chętnych, tych, którzy już mają doświadczenie, i tych, którzy chcą je zdobyć.

Co ważne (a dotąd jakoś było pomijane) – szukamy przede wszystkim grafików. Owszem, programiści też są mile widziani, a jakże, ale nasze koło chwilowo cierpi na niedobór grafików. 😉 Tudzież innych artystów, w końcu gry to nie tylko kod.

Kolejna ważna rzecz, o której mało kto wie – do naszego koła mogą należeć również studenci innych uczelni i nie-studenci w ogóle. Na troszkę innych zasadach (jako współpracownicy), ale celem jest działanie w kole (przy projektach), a to można zawsze. 😉

Dzisiaj odbyło się spotkanie otwarte koła, omówiliśmy różne ważne kwestie :), m. in. kwestie organizacji KrakJamu, wewn. sprawy koła, etc… Ze spraw dla was ważnych padły propozycje projektów (pisania gier znaczy) w Kole, ale raczej ogólniki. No i stary już pomysł – Q3 w A0, czyli FPS w budynku/ach AGH. Za to się prawdopodobnie teraz weźmie część członków. W każdym razie to są plany na dzień dzisiejszy. Ale jak macie własne propozycje (to nie muszą być odkrywcze rzeczy, po prostu to, co chcecie stworzyć w Kole), to dajcie nam znać.

Ponadto – jeśli macie pytania dot. koła, projektów, whatever, to możecie śmiało pisać do mnie na gg: 4418450 (ew. maila: the.real.nps@gmail.com). Ponadto od dziś się też zajmuję poniekąd rekrutacją, więc można z tym do mnie uderzać.

Jeśli sami nie jesteście zainteresowani, ale znacie kogoś, kto mógłby być, w szczególności grafików, to dajcie im znać. 😉

Na koniec – osoby, które chcą zostać członkami koła (studenci AGH, nie współpracownicy koła) muszą ściągnąć, wydrukować, wypełnić i dostarczyć mi następujący wniosek: cyrograf.pdf.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *