Sobotnie popołudnie z Shaderem

W tym tygodniu, tj. 4 czerwca, roku Pańskiego 2011 w otoczeniu AGHowskich murów odbędzie się spotkanie członków SKN Shader, na którym to przewidziane są niesamowite atrakcje, takie jak:

  • rozmowy o kole, oraz spotkanie z tajemniczym gościem – panem Mateuszem
  • druga edycja Shaderowej inicjatywy integracyjno-społecznej, czyli improwizacji

Miejsce – budynek B1, sala H16:

mapa_agh

W sprawie pierwszej kropki – o 13.20 aktualni członkowie koła będą dyskutować o przyszłości Wszechświata (czyt: Shadera), oraz rozmawiać z panem Mateuszem z wydawnictwa Otwarte (grupa kapitałowa Znak) w sprawie rozpoczęcia profesjonalnego projektu gry na nowoczesne platformy – zachęcamy nowicjuszy i padawanów tajników programowania i tworzenie grafiki do gier, również spoza koła, do przyjścia i skonfrontowania się z innymi sobie podobnymi.

Bout the other one – o 14.00 odbędzie się drugie spotkanie…

Okazja do odpoczęcia od komputera, sesji, magisterki, pracy komercyjnej, dziewczyny czy czegoś innego z czym aktualnie się męczysz, odprężenia, dobrej zabawy i poznania fajnych drwali. Będziemy grać w gry znane z odcinków Whose Line Is It Anyway? oraz inne, ale też śmieszne. Dla tych z Was, którzy jeszcze nie wiedzą o co w tym wszystkim biega, odsyłam do strony www.whoseline.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *