Seminarium Kół Naukowych

Długi czas minął odkąd wydarzenie to miało miejsce, lecz nie zostało zapomniane!

21. października bieżącego roku miałem przyjemność, w imieniu koła wyruszyć w podróż do Dębna i pobliskiej Bartkowej na XVI już Seminarium Kół Naukowych. Podróż była przyjemna, a zamek jaki na nas czekał na miejscu okazały i miły dla oka. Nie wchodząc w szczegóły przemów, które popełnili dr Leszek Kurcz, dr Mieczysław Ślósarz oraz prorektor
prof. Zbigniew Kąkol, oraz wystąpień przewodniczącego zarządu Stowarzyszenia STN mgr Łukasza Wzorka i gościnnego wykładu dr Marka W. Wocha, przejdę do innych atrakcji popołudnia. Między innymi dane mi było obejrzeć z bliska każdy publicznie dostępny zakamarek zamku w Dębnie, łącznie z figurą Białej Damy ukrytą skrzętnie za elektrycznie przesuwaną kotarą (której efektu nie muszę chyba opisywać).

Po zwiedzaniu, oczywiście musiało dojść do ściskania się gniecenia w kadrze aparatu, który jak zwykle nie był w stanie łatwo objąć wszystkich. Był również czas na poczęstunek i napitek. Zanim zaś przeszliśmy do dalszego ciągu obrad, uszy nasze uraczono cudownym koncertem kwartetu smyczkowego Brillante. Od tego momentu w pełni pochłonęło wszystkich oglądanie i słuchanie występów reprezentantów kół naukowych.Nie rozwodząc się już bardziej nad hojnością uczelni, powiem, że generalnie całe wydarzenie odebrałem bardzo pozytywnie.

Prezentację Shader’a wygłosiłem z pomocą skróconego prezi z Sesji Kół Naukowych.

Więcej zdjęć z wyjazdu można znaleźć na oficjalnej stronie fotograficznej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *