Nadchodzi Mrrrok

… I nie odnoszę się tu tylko do zbliżającej się powoli sesji, którą poprzedzą zastępy kolokwiów i zaległych projektów, zadań domowych i odrabiania laborek. Nie odnoszę się też, wyjątkowo, do hord demonów, które wszyscy zgodnie ubijamy w najnowszej produkcji Zamieci. W tym wypadku Mrrrok znaczy coś więcej.

Dnia 31. maja, od godz. 18.00 odbędą się na AGH (pawilon D6, sala 201) szóste już Mrrrocznej Sekrety Twórców Gier Komputerowych. W tej edycji spotkamy Tomasza Kozerę z Reality Pump, który opowie o wszelkich trudnościach jakie stają na drodze (młodego) człowieka, który chciałby rozpocząć swoją karierę jako twórca gier komputerowych.

Z ramienia koła wystąpi Dariusz „Cloud” Halama, który wprowadzi nas w tajniki tworzenia sztucznej inteligencji z użyciem drzew behawioralnych (wiemy, że dużo osób czekało na programistyczny temat ^^).

Pojawi się również dev-team Drago Entertainment, które opowie o pierwszym polskim wysokobudżetowym MMO w klimacie postapokaliptycznym – Grimlands.

Dla przyszłych przedsiębiorów zaś mamy krótki wykład australijskiego biznesmen i inwestora (który niedawno założył w polsce nowy inkubator przedsiębiorczości) Iana Scarffe na temat rozpoczynania własnego biznesu. Uwaga – wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Ale to nie koniec atrakcji – w przerwie między wykładami odbędzie się quiz z nagrodami w tematach gamedevu, oraz krótka relacja z tegorocznego Gamedayu.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych (tych niezainteresowanych też)!

Dołączcie do eventu na Facebooku! 🙂

Jedna myśl nt. „Nadchodzi Mrrrok

  1. very good stuff! i dont liek facebook (so plx more info here not there). i do liek ‚mrrroczne sekrety’ 🙂 very much.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *