Mrrroki w Rotundzie

Po raz pierwszy w roku akademicki 2012/13 odkryjemy przed Wami Mrrroczne Sekrety Twórców Gier Komputerowych. Najnowsza edycja odbędzie się 25. października, od godz. 18.00 w klubie Rotunda, przy ulicy Oleandry 1 w Krakowie.

Jak zwykle w planie doskonałe prelekcje, ciekawi ludzie i sympatyczna atmosfera. Tym razem będziemy gościć
Stana Justa z 11 bit studios, który opowie o tym, dlaczego najlepszą metodą prowadzenia projaktu jest włączanie swoich współpracowników w proces zarządzania,
Tomasza Majewskiego z Nimbi Studios, który przedstawi rolę producenta w procesie twórczym, na podstawie gry 300 Dwarves,
– oraz Tomasza Wiśniowskiego z PlayJam, które to jest nową platformą debiutującą na SmartTV – zaprezentuje on jak zaprojektować, a następnie wydać grę na tą nowoczesną platformę.

Odbędzie się także prezentacja postmortem projektu GYRO, stworzonej przez jednego z członków koła i właśnie wydanej przez studio Vivid Games.

Po wykładach zaś tradycyjnie znajdzie się czas na zażycie relaksu w doborowym towarzystwie. Tym razem jednak nie przenosimy się nigdzie, lecz zostajemy w Rotundzie, gdzie można będzie porozmawiać z prelegentami, członkami koła oraz wszystkimi pozostałymi uczestnikami Mrrrocznych Sekretów.

Serdecznie zapraszamy! 🙂
(również do dołączenia do eventu na facebooku – http://www.facebook.com/events/293822390724056/)

2 myśli nt. „Mrrroki w Rotundzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *