Mroczne Sekrety Twórców Gier XI

Już niedługo, na Akademii Górniczo-Hutniczej odbędą się pierwsze w tym roku akademickim Mroczne Sekrety TGK!
Wiemy, że na to czekaliście i my również chcieliśmy jak najszybciej rozpocząć nowy rok, jednak PGA, a wcześniej inne problemy logistyczne utrudniły nam to zadanie. Ale w końcu udało się!

Na jedenastym już spotkaniu z twórcami gier, gościć będziemy Karola Gasińskiego, lepiej znanego pod pseudonimem MrKaktus – opowie on co nieco o tworzeniu własnych silników do gier i kiedy nie warto ich tworzyć. Udało się również przekonać Mikołaja „Sosa” Kamińskiego, aby przybył opowiedzieć nam co nieco o życiu indie developera z szalonymi pomysłami. Będziemy również gościć Daniela Miszkiela, założyciela i producenta firmy TapIt Games, który podejmie się trudności opowiedzenia o wyzwaniach jakie stoją przed game designerem przy tworzeniu produkcji, która musi się sprzedać. O tym, czy artyści powinni bać się o swoje posady, w związku z technologią photoscaningu powie nam Kacper Niepokólczycki. A na koniec dowiemy się jak tworzyło się bardzo gorącą grę, która w rekordowym tempie podbiła serca graczy na Steam Greenlight – czyli zespół odpowiedzialny na SUPER HOT.

Według nas, warto było czekać 😉

Jak zwykle – zapraszajcie znajomych, babcie, ciocie i wnuki i przybywajcie do nas licznie – a po spotkaniu wstąpimy na zimnego do jednego ze studenckich klubów, tak więc do zobaczenia! 🙂

Mroczne XI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *